Hakkımızda

Sökük dry cleaning Kuru Temizleme, en kaliteli hizmeti üretebilmek için, en kaliteli ve en son teknoloji ekipmanlar ile dünyaca bilinen uluslararası kullanıma sahip, çevreye ve tekstile zarar vermeyen birinci sınıf kimyasalları kullanır.

Sökük dry cleaning Kuru Temizleme, makine ekipman konusunda dünyaca ünlü BÖWE kuru temizleme makineleri, clımax marka ütüleme ekipmanları, TOLON marka yıkama ve kurutma grupları ve ARTMECC marka ambalajlama ve konveyör askılık sistemlerini kullanmaktadır.

Kimyasal konusunda ise Sökük dry cleaning Kuru Temizlemenin tercihi sektörün en büyük üreticileri olan Alman DOW, BÜFA ve Henkel Ecolab markalarıdır.

Sökük dry cleaning Kuru Temizleme, personel seçim ve alımında da toplam kalite anlayışımızı göz önünde tutarak, aldığımız personeli sırf bu amaç için kurulu bulunan eğitim sürecinden geçirir. Eğitim sürecinden geçmeyen, yada eğitimler sonrasında yapılan denetlemede başarılı olmayan personel hiçbir şekilde Sökük dry cleaning Kuru Temizleme tesislerinde görev alamaz.

Sökük dry cleaning Kuru Temizleme, bünyesinde; tekstil, kuru temizleme, yıkama, leke, kimyasal, makine,Toplam Kalite Yönetimi gibi konularda eğitimler süreklidir. Tüm personel için en önemli konu olan sürekli gelişme hiçbir zaman sonu olmayan Çağdaş kuru temizleme anlayışına ulaşmadaki aracımızdır.

Sökük dry cleaning Kuru Temizleme, çağdaş kuru temizleme anlayışına ulaşmak için şimdide online siparişi müşterilerinin hizmetine sunacaktır.

Bir diğer hizmetimiz ise esnekliktir. Bilgiyi paylaşmanın bir erdem olduğuna inanan Sökük dry cleaning Kuru Temizleme müşterilerinden gelebilecek her türlü soruya uzmanlardan oluşan danışmanları aracılığı ile cevap vermektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizi aramanız yeterli olacaktır.