Bayilik

Sektör : Kuru Temizleme
Kuruluş Yılı :
Toplam Çalışan Sayısı:
Merkez Ülke :
Şube Sayısı :
Firma Tanıtımı: Kuru Temizleme Yatırımı yapmak isteyen tüm yatirimcilara tek elden sorunsuz tesisler kuruyoruz. 10 yıllık geçmişimizde elde ettiğimiz tecrübemiz ve referanslarımızla, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Trabzon, Konya, Kayseri ve Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin daha bir çok ilinde  Kuru Temizleme tesisleri kurulmuştur. Yatırım yapmak isteyen profesyonel veya sektör dışından tüm yatırımcılara destek olmaktayız. Daha detaylı bilgi için 0 (216 ) 352 39 59 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.


Bayilik/Franchise Bilgileri

Bayilik Şartları: Kendi markasını yaratmak isteyen herkese açıktır. İsteyenlere mevcut bizim markamızla  işbirliği,BAYİLİK imkanları sunulmaktadır.
Bayilik Paket(ler)inin içeriği : Kurmak istediğiniz yerle ilgili A-dan Z-ye tüm konular tek elden firmamız tarafından çözülmektedir. Kuru Temizleme de kullanılan tüm makina ve ekipmanların  firmamiz hem satış öncesi hemde satış sonrası tüm desteği vermektedir.
Bayilik Verilecek İller : TÜRKİYE GENELİ
Yatırım Maliyeti : minimum: 45.000 EUR (sadece kuru temizleme makinası) ile 80.000 EUR arasında değişmektedir. SADECE BAYİLİK (TOPLAMA MERKEZİ) 5.000 EUR’dur. Toplama yerleri İSTANBUL ANADOLU YAKASI İÇİN VERİLMEKTEDİR.
Ortalama Kar Marjı : Dükkanın yerine ve hizmet şekline göre değişmekle birlikte ortalama %50 ila %70 oranındadir.
Reklam Katılım Ücretleri : Belirtilmedi..
Gelirden Pay : Belirtilmedi..
Ek Hususlar : KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYEN HERKES – MARKANIZI YARATIN GELİN –İSTERSENİZ BİZİM MARKAMIZI KULLANIN İŞİNİZİN GERÇEK SAHİBİ OLUN.