0 (216 ) 352 39 59 biz@sokukkurutemizleme.com

Terzi ve Tadilat Hizmetleri

Sökük Kuru Temizleme, Tadilat ve terzi hizmetiyle sizin için değerli olan giysikerinizi ilk günki haline döndürebilir veya pantolon paçasının boya göre kıvrılması, pantolon ile eteklerin bel kısımlarının bedene uydurulması gibi işlerin yanı sıra bozuk fermuarları değiştirebilir,ceket kollarını uzatabilir ya da kısaltabilirler. Bu ve bunu gibi terzilik ve tadilat ihtiyaçlarınızda Sökük Kuru Temizleme’ye her zaman güvenenilir. Giysilerinizi konusunda uzman personelimize teslim ederek bu hizmetlerden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Giysilerinizi söz verdiğimiz gün teslim etmekle tanınmaktayız, Sökük dry cleaning olarak alışveriş alanlarında  Zara, Massimo Dutti, Damat, Stefanel, Tomy Halfiger, Benetton, Levis, Dockers, Nike, Reebook, Balizza gibi seçkin markaların ürünlerinin tadilatını anlaşmalı olarak yapıyoruz.
Tadilatı çok zor olan kürk, deri, güderi, kıyafetlerin model değişikliği ve onarımını profesyonel olarak ve çok makul fiyatlara yapmaktadır.
Sanat ve iş dünyasının önde gelen isimlerine de hizmet veriyoruz, ideallerimiz yeni şubeler açarak İstanbul ağını genişletmek…