0 (216 ) 352 39 59 biz@sokukkurutemizleme.com

Deri Temizliği Hizmetleri

Deri montunuzun tamiratı ve gerekli değişimleri yapıldıktan sonra derinin rengi, dokusu ve yapısına göre özel deri boyası hazırlanarak boyama işlemine başlanır, bu işlem derinin tüm yüzeyini kapsayacak şekilde el emeği ile itinalı bir biçimde yapılır.

Daha sonra deri montunuzun dokusu ve yapısına göre uygun cila kimyasalları hazırlanır, bu işlem yapılırken derinin daha sonraki yıllarda boyasının akmaması, çıkmaması ve montunuzun içerisine giymiş olduğunuz kıyafetlere renk vermemesi dikkate alınır. Cilalama işlemi itina ile yapılır ve cilanın, derinin bütün yüzeyini kapsayacak şekilde itina ile yapılır, bu işlem boyama ve cilalamadan sağlıklı verim alabilmek için derinin yapısına göre ortalama 3 saat sürmektedir. Kuruma işlemi bittikten sonra derinin tüm yüzeyinin tamamen cilalanıp cilalanmadığı kontrol edilir, gerekirse ince rötuşlar yapılır.

Not: Deri boyalarımız su bazlı olduğundan kesinlikle vücuda zarar vermez ve diğer kıyafetlerinize bulaşmaz. Deri montunuz daha dayanıkliı hale gelir, yıllarca kullanabilirsiniz.